Müşteri Hizmetleri;

+905454065804

Bize Yazın;

teklifal@sehirlerarasievdeneve-nakliyat.gen.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Sigorta Varmı ?

Sakın unutmayın Nakliyat Sigortası, Evden eve nakliyat sigortası sadece araç yolda kaza yapar veya yanarsa devreye giren bir sigortadır. Firmanın yükleme boşaltma yada araç içerisinde iyi istiflenmemiş eşyanın zarar görmesi durumunda sigorta bu zararı karşılamaz çoğu müşteri sigortanın her hâlükârda eşya zarar gördüğünde sigortanın devreye gireceğini zanneder. Siz eşyanızın her ne olursa olsun zararın karşılanmasını istiyorsanız şirketle kesinlikle bir nakliyat sözleşmesi yapmanızı tavsiye ederiz. Böylece herhangi bir zayiat sonrası firma sizin zararlarınızı ya karşılar ya da tamir eder. Mutlaka iki tarafında mutlu olacağı bir sonuca varılır.

Elemanlar Şirkete mi Ait

Nakliyat şirketleri maliyetleri düşürmek için araçlarda eleman çalıştırmaz elemanları yükleme boşaltma yaptıkları yerlerde bulurlar. Peki bu ne kadar doğru ? Profesyonel iş yapan firmalar kesinlikle sağdan soldan eleman temin etmez kendi elemanları ile çalışırlar. nedeni sigortalı çalıştırdıkları elemanlar eşyayı kendileri yükleyip kendileri boşaltacakları için eşyayı paketleme ve yükleme aşamasına kadar çok özenli bir şekilde işlerini yaparlar nedeni eşyaya herhangibir zarar gelmesi durumunda sirket maaşlarında zararı kesmekte ve diyer tarafda eşyayı kendileri indireceği için müşteriden büyük tepki görmektedirler bu nedenle eşyayı çok özenli birşekilde taşımaktadırlar. Diyer türlü çalışan amatör şirketler yüklemeyi yapan eleman tekrar indirme yapmayacağı için eşyanın zarar görmesi pek umurlarında olmamakta bu nedenle işini temiz yapması kişinin karekterine kalmış yani tamamen şans diyebiliriz boşaltımı yapan elemanda eşya zarar gördüğünde yükleyen iyi yükleyememiş paketlemesi iyi yapılmamış bahaneleri üretecek müşterilere tavsiyemiz düşük rakamlara aldanmayıp profesyonel evden eve nakliyat firmalarına eşyalarınızı taşıtmaktır..!

Kaç Kişi Ile Çalışıyorsunuz?

Profesyonel nakliyat firmaları araçlarından maximum 4 adet eleman çalıştırabilirler 4 den fazla eleman araçda çalışamaz bu elemanlar tüm işleri yapacak kapasitede mobilya sökme takma paketleme ve yükleme işlerini bir arada yapmaktadırlar.. Diyer amatör yada korsan nakliyat firmaları maliyeti düşürmek için eleman kesinlikle çalıştırmazlar bu tür çalışan şirketler yükleme ve boşaltma yapacak elemanları bulundukları bölgelerden temin ederler ancak bu elemanlar konusunda profesyonel olmadıkları için eşyayı iyi paketleyemez ve araca iyi istifleyemezler olan müşterinin eşyasına olur bu nedenle düşük rakam veren araçda eleman çalıştırmayan şirketlere itibar etmemenizi tavsiye ederiz.

Mobilyaları Söküp Kuruyor musunuz?

Evden eve nakliyat şirketleri sökülmemiş mobilyaları söküp tekrar kurulumunu yapmaktadırlar. Bağzı müşteriler kendilerinin söktüğü mobilyaları diyer tarafda şirkete kurdurmak ister çoğu şirket kendilerinin sökmedikleri mobilyaları kurmak istemez bu nedenle taşınacak müşterilerimiz kesinlikle mobilyalarını sökmelerini tavsiye etmeyiz. taşınacak müşterilerin dikkat etmesi gereken en önemli husus mobilyayı söken elemanın tekrar kurmasıdır. korsan yada amatör nakliyat şirketleri eleman çalıştırmadıkları için şehirler arası evden eve nakliyat işlerinde yükleme yapılan şehirde çalışan elemanlar tekrar boşaltmayacağı için mobilyanızı söken elemanda kurulumunu yapmayacaktır eşyanın boşaltılacağı şehirde kurulumu yapacak eleman kendisi sökmediği için kurulumda zorlanacak yada yapamayacaktır yapsada sıkıntılı olucaktır bu nedenle mobilyayı söken ve montajını yapan elemanın aynı eleman olmasına özen gösterin şirketinizden bunu özellikle isteyin şirketlerin genellikle şoförlerini mobilyacı olarak çalıştırdıkları bilinmektedir.

Firma Eşyalarımı Toplar mı?

Evden Eve Nakliyat'ta evde bulunan ufak tefek eşyalarınız ve mutfak eşyalarınızı mutlaka koli leyin, kılık kıyafetlerinizi valizlere veya hurçlara yerleştirin. Sezonda şehirlerarası çalışan firmaların hiçbiri A dan Z' ye toplamalı evden eve nakliyat hizmeti vermemektedir. Böyle bir hizmet verseler bile bundan dolayı sizden ek ücret alırlar. Zamanım yok kapı teslimi nakliye istiyorum derseniz onaylı firmalarımızdan anlaştığınız ile bu hizmeti isteyin. Buna göre bir hizmet size sağlanır.

ŞİMDİ TEKLİF ALIN

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0545 406 58 04

-->